Twoja Stocznia, sala na eventy Gdańsk, sala weselna Gdańsk

Wesela na Stoczni

Sala weselna w stylu industrialnym

Marzy się Państwu wesele industrialne, a może wesele w stylu PRL? Jeśli szukacie niebanalnej przestrzeni, w której przeżyjecie jeden z najważniejszych dni swojego życia, jesteście w idealnym miejscu.

sala weselna w stylu industrialnym Gdańsk

Przestrzeń Twojej Stoczni to jedno z niewielu miejsc w Trójmieście, które idealnie wpisuje się w motyw Industrial Wedding. Czerwona cegła na ścianach, słupy z widoczną odciśniętą fakturą drewna, ogromna przestrzeń i zapierający w piersiach widok na Stocznię Gdańską - tak właśnie rysuje się obraz idealnej przestrzenii na wesele w stylu indsustrialnym.
Oczywiście możliwości jest znacznie więcej! Nasze sale umożliwiają wiele opcji aranżacji , jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i chętni do podejmowania nowym wyzwań. Wesele w stylu PRL i Maluch na środku sali? Nie ma problemu! Takie rzeczy już robiliśmy.

Czekają na Państwa 3 sale oraz 2 niebanalne hale, o których więcej mogą dowiedzieć się Państwo tutaj. W przypadku niektórych z sal sama gra światłami daje niesamowity efekt, którego magia odczuwana jest przez wszystkich gości.

Przy organizacji wesela działamy kompleksowo. Dzięki doświadczonej i energicznej ekipie nie ma dla nas wesela nie do zorganizowania. Jednocześnie wiemy, jak indywidualne są Państwa potrzeby i tak też podchodzimy do każdego wesela w Twojej Stoczni.

Współpracujemy z najlepszymi usługodawcami w Gdańsku. Zapewniamy jeden z najlepszych cateringów w Polsce, który sprosta nawet najbardziej wykwintnym kulinarnym wymaganiom. Każde danie przygotowywane jest z pasją i dbałością o najmniejszy szczegół, by po podaniu cieszyły podniebienia Państwa i Państwa gości. Zapewniamy także obsługę barmańską wykonywaną przez profesjonalnych barmanów, umożliwiamy również zamówienie alkoholu za naszym pośrednictwem. Pomożemy w przygotowaniu słodkich przekąsek. Nasi cukiernicy zadbają o podniebienia łasuchów: ciasta, mini torciki, bezy czy muffiny. Jeśli wolą Państwo słodki stół, z którego każdy będzie mógł wybrać sobie dla siebie coś pysznego — nie ma problemu, również się tym zajmiemy.

Wiemy, jak ważne jest uwiecznienie ślubu i wesela, które dla wielu są najważniejszymi wydarzeniami w życiu. Wiemy również, jak pięknie na fotograficznych kadrach wygląda nasza sala weselna w stylu industrialnym. Dlatego zadbaliśmy o to, by te wyjątkowe chwile zostały sfotografowane przez specjalistę. Oferujemy Państwu współpracę z naszym fotografem, który zadba o piękne zdjęcia oddające magię tego wieczoru.
Współpracujemy także z DJ’em oraz wodzirejem, którzy zadbają o cudowną atmosferę.
Dzięki nam ten dzień stanie się jeszcze piękniejszy!